TASTY BOX

Vynikající krabičková jídla až k Vašim dveřím 

Zdravý životní styl jde ruku v ruce s pohybem, z toho důvodu jako přidanou hodnotu k nabídce našich Low Carb, obědového menu i salátů jsme navázali spolupráci s osvědčenou společností AFIT centrum ve formě zvýhodněné nabídky nejen na návštěvu jejich posilovny, ale i měření InBody (přehled o stavu těla z naměřených hodnot tuku a svalů). Tato analýza může být výchozím bodem ke zdravému životnímu stylu.

O nic se nemusíte starat, všechnu dřinu uděláme za Vás! Vystojíme frontu v obchodě, seženeme čerstvé suroviny, vymyslíme co z nich uvařit, zapotíme se u sporáku a vy si jen 5x denně pochutnáte na lahodných pokrmech, o nichž nemusíte pochybovat, zda jsou pro vás prospěšné.

V současné době nabízíme celodenní menu o 5 chodech (snídaně, svačina, oběd, svačina a večeře) a to ve dvou variantách – pro muže a ženy (od 1 400 kcal…) včetně víkendů.

Pro ty, kteří z nějakého důvodu nechtějí, nebo si nemohou dovolit krabičky 5x denně a chtějí se zdravě stravovat bez bílého cukru, mouky a s využitím lokálních surovin, nabízíme možnost obědového menu (polévka + hlavní chod).

Nově máme v nabídce i obědové saláty ať už ve vegetariánské formě nebo s velkým množstvím prospěšných bílkovin až po saláty sýrové a ovocné. 

Našim klientům rovněž nabízíme bezlepkové pečivo například ve formě vícezrnného domácího chleba.

Pro skupinky, kolegy, rodiny a kamarády s dovozem na jedno místo, si dovolujeme nabídnout slevy na jakýkoliv typ našich krabiček, vždy po individuální dohodě s klienty.

Jelikož jsme si jisti svoji prací a nechceme, aby si naši klienti kupovali „kočku v pytli“, nabízíme možnost zkušebního týdne krabiček, aby si sami mohli udělat představu a kvalitě nabízeného jídla.


Akce a novinky

22. 9. 2023

Otevírací doba ve státní svátek 28. září 2023

Ve státní svátek 28. 9. 2023 bude otevřeno od 14:00 do 21:30. Odpolední skupinové lekce proběhnou dle on-line rozpisu cvičení

17. 9. 2023

Akce na vstupové permanentky

Akce 10+1 vstup ZDARMA platí na vstupové permanentky do posilovny nebo na sálové lekce od 18. 9. do 24. 9. 2023.

8. 9. 2023

Nové vybavení posilovny

Rozšířili jsme vybavení posilovny o nové powerbandy a kettlebelly, které vám pomůžou zefektivnit váš trénink. Kettlebelly a další pomůcky najdete u nás ve funkční zóně. 

4. 9. 2023

Spolupráce s Tasty Box

Začátek školního roku nám přinesl novou spolupráci v oblasti zdravého stravování. Firma Tasty Box nám bude pravidelně dodávat jejich zdravé výrobky, které budou k dostání ve vitríně na recepci AFIT centra nebo přes webové stránky Tasty Boxu. Těšit se můžete na různé druhy salátů, obědové či celodenní Low Carb menu. 

Nepřehlédněte