TASTY BOX

Vynikající krabičková jídla až k Vašim dveřím 

Zdravý životní styl jde ruku v ruce s pohybem, z toho důvodu jako přidanou hodnotu k nabídce našich Low Carb, obědového menu i salátů jsme navázali spolupráci s osvědčenou společností AFIT centrum ve formě zvýhodněné nabídky nejen na návštěvu jejich posilovny, ale i měření InBody (přehled o stavu těla z naměřených hodnot tuku a svalů). Tato analýza může být výchozím bodem ke zdravému životnímu stylu.

O nic se nemusíte starat, všechnu dřinu uděláme za Vás! Vystojíme frontu v obchodě, seženeme čerstvé suroviny, vymyslíme co z nich uvařit, zapotíme se u sporáku a vy si jen 5x denně pochutnáte na lahodných pokrmech, o nichž nemusíte pochybovat, zda jsou pro vás prospěšné.

V současné době nabízíme celodenní menu o 5 chodech (snídaně, svačina, oběd, svačina a večeře) a to ve dvou variantách – pro muže a ženy (od 1 400 kcal…) včetně víkendů.

Pro ty, kteří z nějakého důvodu nechtějí, nebo si nemohou dovolit krabičky 5x denně a chtějí se zdravě stravovat bez bílého cukru, mouky a s využitím lokálních surovin, nabízíme možnost obědového menu (polévka + hlavní chod).

Nově máme v nabídce i obědové saláty ať už ve vegetariánské formě nebo s velkým množstvím prospěšných bílkovin až po saláty sýrové a ovocné. 

Našim klientům rovněž nabízíme bezlepkové pečivo například ve formě vícezrnného domácího chleba.

Pro skupinky, kolegy, rodiny a kamarády s dovozem na jedno místo, si dovolujeme nabídnout slevy na jakýkoliv typ našich krabiček, vždy po individuální dohodě s klienty.

Jelikož jsme si jisti svoji prací a nechceme, aby si naši klienti kupovali „kočku v pytli“, nabízíme možnost zkušebního týdne krabiček, aby si sami mohli udělat představu a kvalitě nabízeného jídla.


Akce a novinky

1. 7. 2024

Nová lekce SM Systému v pondělí v 19:15 pod vedením Petra V.

Pro velký úspěch kurzů SM Systému jsme pro Vás připravili lekce SM Systému. Cvičení je vhodné pro ženy, muže, děti nad 15 let, seniory, těhotné, nevrcholové i vrcholové sportovce. SM systém se doporučuje osobám trpícím bolestí zad, a také všem, kteří chtějí poruchám páteře předejít.

19. 6. 2024

Otevírací doba ve státní svátky 5. a 6. července

Ve státní svátek 5. července bude AFIT centrum otevřené od 14:00 do 21:30 a 6.července od 8:00 do 20:00 . Sálové lekce proběhnou dle on-line rozpisu cvičení.

19. 6. 2024

Změny v rozpisu skupinových lekcí v červenci 2024 v sále 1 a 4

Lekce Jumpingu se stěhují do sálu 1 a připravujeme zcela nové lekce do sálu 4. Rozvrh na měsíc červenec naleznete zde.

18. 6. 2024

Nová lekce HIIT CORE v úterý v 17:15 pod vedením Verči L.

Od 2. července vám představíme novou lekci HIIT CORE v úterý v 17:15 pod vedením Verči L.