TASTY BOX

Vynikající krabičková jídla až k Vašim dveřím 

Zdravý životní styl jde ruku v ruce s pohybem, z toho důvodu jako přidanou hodnotu k nabídce našich Low Carb, obědového menu i salátů jsme navázali spolupráci s osvědčenou společností AFIT centrum ve formě zvýhodněné nabídky nejen na návštěvu jejich posilovny, ale i měření InBody (přehled o stavu těla z naměřených hodnot tuku a svalů). Tato analýza může být výchozím bodem ke zdravému životnímu stylu.

O nic se nemusíte starat, všechnu dřinu uděláme za Vás! Vystojíme frontu v obchodě, seženeme čerstvé suroviny, vymyslíme co z nich uvařit, zapotíme se u sporáku a vy si jen 5x denně pochutnáte na lahodných pokrmech, o nichž nemusíte pochybovat, zda jsou pro vás prospěšné.

V současné době nabízíme celodenní menu o 5 chodech (snídaně, svačina, oběd, svačina a večeře) a to ve dvou variantách – pro muže a ženy (od 1 400 kcal…) včetně víkendů.

Pro ty, kteří z nějakého důvodu nechtějí, nebo si nemohou dovolit krabičky 5x denně a chtějí se zdravě stravovat bez bílého cukru, mouky a s využitím lokálních surovin, nabízíme možnost obědového menu (polévka + hlavní chod).

Nově máme v nabídce i obědové saláty ať už ve vegetariánské formě nebo s velkým množstvím prospěšných bílkovin až po saláty sýrové a ovocné. 

Našim klientům rovněž nabízíme bezlepkové pečivo například ve formě vícezrnného domácího chleba.

Pro skupinky, kolegy, rodiny a kamarády s dovozem na jedno místo, si dovolujeme nabídnout slevy na jakýkoliv typ našich krabiček, vždy po individuální dohodě s klienty.

Jelikož jsme si jisti svoji prací a nechceme, aby si naši klienti kupovali „kočku v pytli“, nabízíme možnost zkušebního týdne krabiček, aby si sami mohli udělat představu a kvalitě nabízeného jídla.


Akce a novinky

4. 3. 2024

Rozpis skupinových lekcí od pondělí 4. 3. 2024

V pondělí 4. března 2024 nastávají v AFIT centru drobné změny v rozvrhu skupinových lekcí. Veškeré změny naleznete zde. Rezervace lze provést přes on-line rezervační systém, v AFIT aplikaci nebo na čísle recepce 608 70 80 99.

12. 2. 2024

AFIT SPININNGOVÁ JÍZDA PRO SPOLEK V ROVNOVÁZE

Zveme vás 8.3.2024 na AFIT SPINNINGOVOU JÍZDU pro dobročinný SPOLEK V ROVNOVÁZE od 16:30 – 18:30.

4. 2. 2024

Rozpis skupinových lekcí od pondělí 5. 2. 2024

V pondělí 5. února 2024 nastávají v AFIT centru drobné změny v rozvrhu skupinových lekcí. Veškeré změny naleznete zde. Rezervace lze provést přes on-line rezervační systém, v AFIT aplikaci nebo na čísle recepce 608 70 80 99.

9. 1. 2024

Rezervace na sálové lekce pro nové zákazníky

Pro registraci a první rezervaci na sálové lekce použijte telefonní číslo 608 70 80 99. Více informací naleznete v příspěvku.