Novinky v H.E.A.T. Programu od září

Vážení klienti a příznivci H.E.A.T. Programu,

počínaje příštím úterým 1. září, vstupujeme do naší další H.E.A.T.ové sezóny, do které jsme pro Vás připravili několik novinek.

Nově do rozvrhu zařazujeme lekce s názvem „H.E.A.T. dynamic“ a to každé pondělí od 17:00 s Jardou a čtvrtek od 17:00 s Luckou. Jedná se o rytmicky svižné lekce, ve kterých nebudou chybět vytrvalostní i silově-vytrvalostní prvky.

Dále se můžete těšit na 3 nové prodloužené lekce „H.E.A.T. 60 min.“, a to z toho dvě klasické každé úterý od 19:00 se Silvií a pátek od 17:00 s Jardou a jednu prodlouženou „60 min. s posilováním bříška“ v neděli od 18:00 se Silvií.

H.E.A.T.ujte, chůze je prospěšná zdraví a udrží Vás v dobré kondici!

Mimo jiné dobře odbourává tukové zásoby a zbaví Vás stresu. Za jednu lekci ujdete v průměru 5.000 kroků a spálíte 500 – 700 kcal v závislosti na intenzitě tréninku. Chůze není tak náročná jako běh a nezatěžuje klouby. Pozitivně působí na oběhový systém, snižuje riziko kardiovaskulárních onemocnění a optimalizuje krevní tlak. Samá pozitiva, co říkáte? :))

Rozpis lekcí H.E.A.T. Programu – platný od úterý 1. září 2015

rozvrh_HEAT_od 1.9.2015


Akce a novinky

5. 9. 2025

Polední kruháč vás nabije energií

Tvůj nový fitness rituál každé úterní v 11:45!

1. 9. 2025

Aktuální rozvrh lekcí na září

Rozpis lekcí platný od 1.září

22. 8. 2025

Nová lekce Jumpingu od září!

Nastartujte pondělí s Jumpingem!

7. 8. 2025

Cross Training v AFITu – každé pondělí s Natalií Ch.!

Od 11. srpna opět startujeme naše pondělní lekce Cross Trainingu!